Tuesday, May 6, 2008

Witam na moim blogu !!

Blog ten będzie mi służył, jako dopalacz moich stron internetowych. Wiecie, rozumiecie towarzysze... linki, linki, linki.... :-)
Czasami może coś ciekawego z punktu widzenia żywego odbiorcy (a nie tylko botów) napisze, a może nie, ocenicie zresztą sami. W każdym razie, kto będzie uważnie czytał, będzie wiedział, jakie posiadam zaplecze, jakie strony pozycjonuję, co czytam, czym się (nie)interesuję itd. No może czasami umieszczę, jakiś wpis dla zmyłki :D